Zinnger - Części samochodowe w niemieckiej jakości

Produkty

Klocki hamulcowe

W bogatej ofercie produktowej marki Zinnger ważne miejsce zajmują klocki hamulcowe. Wyróżniają się one bezazbestową, odpowiednio dobraną mieszanką materiałów ciernych. Do ich produkcji wykorzystywane są tworzywa pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Systematycznie przeprowadzane badania kontrolujące jakość użytych materiałów zapewniają niezawodną pracę, wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania oferowanych przez nas klocków hamulcowych.

Klocki Zinnger posiadają certyfikat ECE R-90, przyznawany produktom spełniającym niezwykle rygorystyczne wymagania. Zakładają one między innymi, że parametry zamiennych okładzin ciernych do hamulców tarczowych i bębnowych w pojazdach mechanicznych i ich przyczepach sprzedawane na wolnym rynku nie mogą odbiegać od oryginalnych więcej niż o +/- 15%. W praktyce oznacza to, że oferowane przez nas klocki hamulcowe zapewniają porównywalne, a nawet lepsze osiągi niż oryginalne elementy.

Klocki hamulcowe Zinnger cechują się:

  • niskim pyleniem,
  • stabilnym współczynnikiem tarcia,
  • wysoką skutecznością hamowania,
  • niskim zużyciem okładzin i tarcz podczas eksploatacji,
  • niskim poziomem hałasu i wibracji.

Gwarantuje to długą, bezawaryjną i przede wszystkim bezpieczną pracę układu hamulcowego każdego pojazdu wyposażonego w klocki hamulcowe naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z cross listą klocków hamulcowych.