Zinnger - Części samochodowe w niemieckiej jakości

O nas

O nas

O firmie 

Właścicielem marki Zinnger jest firma C.A.R. Deutschland GmbH z sukcesem działająca w branży części motoryzacyjnych na terenie Niemiec.

Początki działalności firmy sięgają połowy XX wieku, kiedy to niemiecki inżynier Wilhelm Zinnger rozpoczął produkcję elementów układu jezdnego na potrzeby amatorskich wyścigów samochodowych. W latach 90-tych w odpowiedzi na potrzeby rynku motoryzacyjnego firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję części zamiennych oraz elementów zawieszenia do samochodów dostawczych i osobowych.

Obecnie działalność C.A.R. Deutschland GmbH skupia się wokół części samochodowych takich jak: przeguby homokinetyczne, wahacze, zestawy naprawcze do piast kół, klocki i tarcze hamulcowe, a także przepływomierze.
Wysoka jakość produktów, wiarygodność, profesjonalizm, a także najwyższy poziom obsługi to cechy, które wyróżniają firmę i są dostrzegane przez jej klientów. W trosce o nich C.A.R. Deutschland GmbH zapewnia między innymi:

  • bogaty i stale poszerzany asortyment części motoryzacyjnych, zawsze dopasowany do dynamicznie zmieniającej się oferty producentów samochodów,
  • szybkie i terminowe realizacje zamówień i dostaw towarów,
  • wysoką jakość produktów, gwarantowaną dzięki ciągłej ich kontroli,
  • doskonałą jakość obsługi realizowaną przez profesjonalne zespoły pracowników, służących swoim wsparciem i doradztwem.

O marce

Marka Zinnger z powodzeniem scala w sobie praktyczność i nowoczesność. Jest symbolem skutecznego połączenia zdobywanego latami doświadczenia z innowacyjnym charakterem produktów dostosowujących się do zmian na dynamicznym rynku motoryzacyjnym.

Bogate doświadczenie umożliwia firmie pełne poznanie wymagań i oczekiwań swoich odbiorców. Dzięki tej wiedzy marka Zinnger systematycznie wprowadza na rynek kolejne pozycje asortymentowe, stanowiące odpowiedź firmy na oczekiwania kontrahentów i gwarantujące im doskonałą jakość, niezawodność oraz trwałość oferowanych wyrobów.

Wszystkie produkty marki Zinnger poddawane są szczegółowej kontroli przeprowadzanej w laboratorium kontrolno-pomiarowym, które wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt specjalistyczny służący do pomiaru częstotliwości drgań, parametrów wymiarowych oraz chropowatości powierzchni. Taka forma kontroli gwarantuje odbiorcom najwyższą jakość użytkowania produktów Zinnger.

Systematycznie wzrastające zainteresowanie marką Zinnger motywuje firmę do nieprzerywalnej dbałości o zapewnienie maksymalnej satysfakcji swoich klientów i dynamicznego reagowania na zmianę ich potrzeb.